21 listopada 2019

H+H dBlok rozwiązanie komfortowe akustycznie i termicznie

Bloczek H+H dBlok

We współczesnym budownictwie coraz większy nacisk kładzie się na zapewnienie mieszkańcom, użytkownikom budynków odpowiedniego komfortu akustycznego. Kluczowym sposobem ograniczenia negatywnego wpływu hałasu na człowieka jest zapewnienie przegrodom ściennym projektowanych i wznoszonych budynków, odpowiedniej izolacyjności akustycznej. H+H Polska wprowadza na rynek produkt, który jest dobrym rozwiązaniem dla przegrody łączącej wysoką izolacyjność akustyczną z dobrą izolacyjnością termiczną.

Bloczki H+H dBlok
Bloczki zrobione są z betonu komórkowego o podwyższonej gęstości, przeznaczone do ścian tworzących przegrody charakteryzujące się dobrą izolacyjnością termiczną i dużą izolacyjnością akustyczną. Do zalet bloczków H+H dBlok można wymienić:
– dobrą izolacyjnością termiczną – Uc=0,75 W/m2K
– wysoką izolacyjność akustyczną – RA1=52 dB (dla ściany o szerokości 240 mm)
– dużą wytrzymałość na ściskanie
– niską masę 1m2 muru – 215 kg/m2 (dla ściany o szerokości 240 mm)
– łatwą obróbkę i montaż.

1- Bloczek z betonu komórkowego H+H dBlok

2- Cienkowarstwowa zaprawa klejąca H+H układana w spoinach poziomych i pionowych

3- Warstwa startowa z zaprawy zwykłej

4- Obustronny tynk cementowo-wapienny o grubości 15 mm

 

 

 

 

Bloczki H+H dBlok sprawdzają się nie tylko w przypadku ścian wewnętrznych ale również zewnętrznych. Jeden bloczek o szerokości 180 mm spełnia wymagane normy dotyczące ścian zewnętrznych.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*