19 stycznia 2020

BUDMA 2017 przełomowa dla FAKRO

Tegoroczne Targi Budowlane BUDMA organizowane w dniach 7 – 10 lutego w Poznaniu, będą wyjątkowe dla FAKRO.

Dlaczego?

Bo po raz pierwszy aż 3 produkty marki FAKRO otrzymały Złoty Medal Targów Poznańskich. Statuetki zostaną uroczyście wręczone podczas otwarcia targów, które odbędzie się 7 lutego br. w pawilonie 11 w budynku pn. Iglica. Złote Medale pokazują innowacyjną i coraz szersza ofertę FAKRO.

Po raz pierwszy na rynku zostanie także zaprezentowana – nowa marka FAKRO INNOVIEW, czyli aluminiowo-drewniane okna pionowe oraz komplet produktów stolarki pionowej – INNOVIEW LINE – składający się z: markiz do okien pionowych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych.

Forum Gospodarcze Budownictwa

Pod Patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, także we wtorek (13.00 – 16.30), odbędzie się I Forum Gospodarcze Budownictwa.

Na Forum zaprezentowana zostanie branża okien i drzwi jako polska marka eksportowa. W ramach tematu konferencyjnego oraz panelu dyskusyjnego zostaną poruszone ważne dla branży zagadnienia:

  • Powrót ulg remontowo-budowlanych i ich wpływ na koniunkturę w budownictwie.
  • Nowy zawód – monter stolarki budowlanej.
  • Warunki technicznych dla budynków 2021 – weryfikacja parametrów okien.

Konferencja „Zobacz więcej”

Na środową konferencję (14.00 – 15.30, pawilon 15) zaproszeni są dziennikarze, dystrybutorzy oraz właściciele salonów stolarki pionowej – wszystkich, którzy chcą przyczynić się do zrewolucjonizowania branży budowlanej. Podczas konferencji FAKRO zaprezentuje m.in. najnowsze rozwiązania produktów z linii INNOVIEW.

Turniej Złota Kielnia

Turniej Złota Kielnia, objęty patronatem FAKRO, którego uczestnikami są uczniowie techników budowlanych, odbędzie się w kilku odsłonach. Zawody teoretyczne zaplanowano na środę (16.00 – 18.00), praktyczne odbędą się w czwartek (9.00 – 14.00). Wielki finał będzie miał miejsce w piątek (10.00 – 13.00) w pawilonie 10. Wtedy też poznamy najlepszych z 12 uczniów przygotowujących się do wykonywania w przyszłości zawodu murarz-tynkarz.

Wieczór z POiD i Monteriada

Podczas środowego spotkania na stoisku Monteriady (16.30 – 18.00, pawilon 5), Zarząd Związku POID podsumuje projekt „Dobry montaż” i ogłosi wyniki ankiety ukazującej rolę montażu stolarki budowlanej w użytkowaniu budynków. Przez cały czas trwania BUDMY w ramach MONTERIADY odbędą się pokazy montażu markiz FAKRO.

Przekazanie samochodu zwycięzcy wielkiej loterii promocyjnej „Moc nagród na 25- lecie”

O godz. 12.00 w czwartek na stoisku FAKRO nastąpi uroczyste przekazanie nagrody – samochodu Skoda Superb Combi. To będzie wielkie widowisko, zapraszamy do wspólnego świętowania ze zwycięzcą i FAKRO.

Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Głównym Partnerem Kongresu, jednego z największych wydarzeń w świecie dekarskim, jest firma FAKRO, która zaprasza wszystkich dekarzy i przyjaciół w czwartek (13.00 – 15.00, sala 1H, pawilon 5).

 

Centrum FAKRO 350m2 – pawilon 5, stoisko 79
FAKRO dla dekarzy 80m2 – pawilon 7, stoisko 26

 


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*