6 grudnia 2019

Gdzie szukać inspiracji, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze?

Jako dzieci marzymy o klockach, z których budujemy schronienia dla lalek, garaże na autka i garderobę na ubrania ulubionej Barbie. Następnie snujemy wizje o tym, jak będzie wyglądać nasze mieszkanie – rysujemy je na kartce kolorowymi farbami i kredkami. Kiedy opuścimy rodzinny dom i zaczniemy uwijać własne gniazdko szukamy inspiracji, aby je urządzić. Znalezienie wnętrzarskiego kompendium wiedzy, które pomoże stworzyć nam mieszkanie jak ze snu jest rozwiązaniem wszystkich aranżacyjnych problemów.

Album „Homebook Design 2016” powstał z miłości do pięknych wnętrz. Dzięki niemu możemy stworzyć przestrzenie pełne ciepła, niezwykłego szyku, a zarazem funkcjonalnych pomieszczeń. Zawarte w nim opisy wykorzystamy zarówno do niewielkich metamorfoz, jak i jako podpowiedź do znalezienia własnego stylu.

Dla amatora…

Urządzanie własnego domu, w którym będziemy przyjmować gości, piec ciasta, przygotowywać przetwory, wychowywać dzieci i rozpieszczać wnuki wymaga wiele fantazji i kreatywności. Jak przygotować pomieszczenia, aby wygodnie nam się z nich korzystało, jak dużej kuchni potrzebujemy i ilu szafek, aby pomieścić w nich przedmioty dla kilkuosobowej rodziny – to tylko kilka zagadek, w których rozwiązaniu pomoże nam „Homebook Design 2016”. W albumie znajdziemy inspiracje dotyczące stylu industrialnego, eklektycznego, skandynawskiego czy nowoczesnego dla wnętrz o różnych rozmiarach oraz lokalizacjach, tak, aby każdy mógł znaleźć propozycje spełniające jego wymagania i odpowiadające jego gustom. Książka pomoże nam w wykreowaniu własnego, niepowtarzalnego wnętrza, które zachwyci wszystkie osoby, odwiedzające nasze cztery kąty.

…i dla profesjonalisty

Dzięki książce możemy poznać założenia projektowe architektów z całej Polski i zadania jakim musieli stawić czoła. Znajdziemy również wiele pomysłów na dekoracje czy nowe aranżacje – „Homebook Design 2016” to po prostu zbiór rozwiązań, z których zaczerpniemy inspirację do przygotowania własnych zjawiskowych szkiców. Projekty obejmują zarówno 30-, jak i 300-metrowe powierzchnie mieszkań w blokach, kamienicach, ekskluzywnych apartamentach oraz wnętrza domów. Taka różnorodność pozwala na pokazanie wszystkich najnowszych trendów i obowiązujących w Polsce stylów. Jest to niezastąpiona pomoc w codziennej pracy. Kiedy rano pijemy kawę i przeglądamy prasę, szukając pomysłu na mowy projekt, warto otworzyć „Homebook Design 2016” – dzięki pięknym ilustracjom natchnienie pojawi w mgnieniu oka.

„Homebook Design 2016” jest źródłem zaskakujących pomysłów i wnętrzarskim przewodnikiem, który pomoże zarówno amatorom, jak i profesjonalistom w wykreowaniu niepowtarzalnych przestrzeni. Jest to książka pełna inspiracji, do której każdy będzie z przyjemnością wracał przy przeprowadzaniu domowej metamorfozy.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*