19 listopada 2019

Wygłuszanie pomieszczeń z plastikowych butelek

fot. Kirei USA

Wygłuszenie pokoju czy odizolowanie przestrzeni od niechcianych dźwięków nie musi oznaczać nudnego wyglądu. Panele wygłuszające Kirei EchoPanel pozwalają uzyskać przestrzeń bez drażliwych hałasów oraz sprawiają, że pomieszczenie zyskuje unikalny wygląd.

Panele powstały z przetworzonych butelek PET, czyli takich po napojach gazowanych czy wody mineralnej. Do ich barwienia zostały zastosowane naturalnne czynniki bez dodatku spoiw, co powoduje, że w przyszłości panele mogą ulec recyklingowi. Panele można układać w dowolne kształy, dobrać różne kolory czy układać w przeróżne wzory. Jest to dobre rozwiązanie dla osób chcących uzyskać niepowtarzalny wygląd wnętrza.

fot. Kirei USA
fot. Kirei USA

Twarde powierzchnie i wysokie sufity sprzyjają rozprzestrzenianiu się głośnych dźwięków i powstawania efektu echo. Aby poprawić dźwiękoszczelność panelami Kirei nigdy nie jest za późno. Przy tych panelach rozwiązania konkurencji wydają się po prostu nudne.
Płyty tworzone są z butelek, materiał użyty do ich produkcji w 60% pochodzi z recyklingu.

Płyty można zainstalować na ścianach pomieszczenia na 3 sposoby:
– mocowanie za pomocą klipsów tzw. DuneWave
– wykorzystanie prostokątnych pasów
– doklejanie płyt bezpośrednio na przygotowaną powierzchnię (peel-and-stick Geometry Tiles)

Każdemu z elementów można nadać dowolny kształt przez zwykłe jego przyciencie. Penele posiadają małą wagę oraz łatwo je samemu zainstalować.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*