2 grudnia 2019

Parmax- próg z wstawką termoizolacyjną

Próg aluminiowy z wstawką termoizolacyjną

Próg aluminiowy z wstawką termoizolacyjną jest rozwiązaniem firmy Parmax. Próg aluminiowy cechuje się estetyką wykonania, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz działanie wody czy odkształcenia.

Dzięki niskiej konstrukcji zapewniającej swobodne przemieszczanie się, nie ma ryzyka potknięcia się i przewrócenia. Jest to bardzo istotne w przypadku osób w podeszłym wieku, małych dzieci oraz osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Próg aluminiowy razem ze wstawką termoizolacyjną montowany jest w odpowiednio przygotowanym kanale w posadzce pod drzwiami, jest to tzw. ciepły montaż. Próg aluminiowy wykazuje bardzo dobre właściwości izolacji cieplnej, pełni on rolę wzmacniającą oraz docieplającą.

Próg składa się z komór wypełnionych powietrzem, dzięki temu zapewniona jest właściwa izolacja powyżej poziomu posadzki. Wstawkę termiczną można łączyć oraz dodawać kolejne jej elementy.

Prawidłowo wykonany montaż zapewnia zatrzymanie ciepła wewnątrz domu, a co za tym idzie zużyjemy mniej ciepła i energii na jego ogrzanie. Jego montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga wstępnego wiercenia. Ciepły montaż progu można wykonać podczas wstawiania pierwszych drzwi wejściowych albo podczas wymiany starych. Aby próg spełniał swoje funkcje należy przestrzegać zaleceń dotyczących prawidłowego montażu.

Profil podprogowy PVC/EPS dostępny jest w 4 różnych wysokościach: 100/130/150/180 mm.

prog-aluminiowy-z-wstawka-termoizolacyjnaprog-aluminiowy-100mm


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*