23 stycznia 2020

Najnowsze trendy branży HVAC, saun i basenów

W środę 16 listopada 2016 r. rozpoczynają się II  Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i  Basenów – Aquatherm  Warsaw. W warszawskim centrum EXPO XXI wystawcy zaprezentują nowości produktowe i innowacyjne technologie z całego świata. Nie zabraknie licznych dyskusji, wykładów i spotkań z ekspertami.

Technika Grzewcza, Instalacje Wod-Kan, Salon HVAC-R oraz debiutująca w tym roku Strefa Basenów i SPA – to główne obszary, wokół których koncentruje się program drugiej polskiej edycji międzynarodowych targów Aquatherm Warsaw. Wydarzenie, o ponad 20-letniej tradycji na świecie, dedykowane jest instalatorom, biurom projektowym, deweloperom, inżynierom, dystrybutorom, specjalistom chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania oraz inwestorom – poszukującym nowych rozwiązań i kontaktów na arenie międzynarodowej.

Konferencje i dyskusje z ekspertami
Ofertę wystawienniczą uzupełniają liczne panele i wykłady. Podczas trzech dni spotkań eksperci rozmawiać będą o najnowszych rozwiązaniach na rzecz zwiększania efektywności energetycznej budynków, aktualnych zmianach w przepisach czy najnowszych trendach projektowym w branży łazienkowej, basenowej i SPA. W programie m.in.:
– Konferencja: Zdrowie i produktywność w zielonych budynkach (Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC)
-Konferencja: Zrozumieć Pompę Ciepła (Port PC)
– Rodzaje certyfikacji wielokryterialnych w Polsce oraz ich zastosowanie (PLGBC)
– Trendy rynkowe i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki w Polsce (Stolarka VIP)
– Efektywność energetyczna w budownictwie – problematyka, korzyści, ograniczenia (NAPE, Fundacja Poszanowania Energii)
– Standardy pasywne w budynkach użyteczności publicznej, koszty budowy i 90% niższe koszty eksploatacji budynków (Klaster Zrównoważona Infrastruktura)
– Kontrola jakości mikrobiologicznej wody i powietrza w praktyce (Jars sp. z o.o.)
– Bieżące trendy w branży łazienkowej i sposobach ekspozycji produktów (Polskie Stowarzyszenie Salonów Wyposażenia Wnętrz)
– Zarządzanie Aquaparkami, pływalniami krytymi oraz kąpieliskami otwartymi (Basenprof.pl)
– Wykonawca Premium – jak przekonać do siebie klienta i zdobyć jego zaufanie (Fundacja Praktyków Biznesu).


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*