2 grudnia 2019

Ukryte ościeżnice- Sekret Drzwi

Firma Sekret Drzwi zajmuje się produkcją drzwi oraz aluminiowych ościeżnic ukrytych w ścianie dzięki technologii profili aluminiowych. Firma wykorzystuje najnowsze oprogramowanie w dziedzinie projektowania oraz urządzenia CNC, dzięki którym oferuje swoim klientom wysoką jakość. Stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty i możliwości wykończenia drzwi aby spełnić wymagania klientów.

W ofercie znajdują się dwa rodzaje ościeżnic: otwierana do środka oraz na zewnątrz, zachowując wizualny efekt licowania ze ścianą. W przypadku różnych kierunków otwierania zachowana jest ta sama widoczna wysokość drzwi od strony zlicowanej.

Zlicowane ze ścianą drzwi cechują się nowoczesnym wyglądem- ościeżnica aluminiowa jest ukryta w ścianie i staje się jej integralną częścią. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowatorskich rozwiązań w aranżacji wnętrz.

Ościeżnice ukryte w ścianie posiadają wszystkie elementy aby spełniać swoje funkcje od montażu poprzez długoletnią eksploatację.

sekret-1sekret-2sekret-4sekret-3


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*