16 stycznia 2020

Pokrycia dachowe AHI Roofing

AHI Roofing jest największym na Świecie producentem stalowych pokryć dachowych z posypką ze skały wulkanicznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Auckland w Nowej Zelandii z którego są rozprowadzane najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne i technologiczne w zakresie dachówek metalowych (inaczej blachodachówki).

Dachówki posiadają innowacyjne wzornictwo, walory estetyczne a proces produkcyjny pozwala na wytwarzanie wszystkich elementów, w tym pełnej gamy akcesoriów idealnie pasujących do siebie dla całej połaci dachu. Spółka jako pierwsza na świecie stworzyła dachówkę metalową z posypką ze skały wulkanicznej.

Posypka zabezpiecza mechanicznie oraz termicznie, nadając kolor, który nie ulega odbarwieniom, gdyż jest naturalnym kolorem skalnego kruszywa. Posypka pokrywa całą powierzchnie panela, nie zmniejszając elastyczności , tj panel można dowolnie zaginać i formować, bez ryzyka że w miejscu zagięcia posypka odpadnie. Unikatowy system montażu zabezpiecza to pokrycie przed wichurami nawet 160 km na godzinę. Posypka zabezpiecza panel przez nagrzaniem przez słońce, co przy blasze płaskiej występuje zawsze. Posypka również tłumi hałasy akustyczne, stąd podczas deszczu nie ma charakterystycznego dla zwykłej blachy dudnienia, poziom hałasu jest na poziomie ceramiki. Dlatego zaufały nam również w Polsce największe i ekskluzywne Hotele.

Firma stworzyła również specjalne powłoki oraz opracowała innowacyjne techniki tłoczenia, dzięki czemu dachówki są na najwyższym poziomie i cieszą się popularnością. Produkty spełniają wszystkie normy jakościowe, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności a o ich standardzie świadczy zgodność z normą ISO 9001.

Ponad 50 lat historii produkcji pozwala na udzielanie 50 letniej gwarancji bez wyłączeń.

AHI Roofing należy do nowozelandzkiej spółki budowlanej Fletcher Building Ltd. Swoje produkty sprzedaje w ponad 120 krajach świata, posiada 4 zakłady produkcyjne: w Nowej Zelandii, Californii (USA), Malezji oraz na Węgrzech. Węgierska fabryka zaopatruje kraje europejskie, a pozostałe fabryki swoje regiony.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

4 komentarze do Pokrycia dachowe AHI Roofing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*