23 stycznia 2020

Produkty firmy Hewalex

Firma Hewalex działa na rynku ponad 25 lat i powstała przed intensywnym rozwojem polskiego rynku odnawialnych źródeł energii. Podstawowym założeniem było ograniczenie zużycia tradycyjnych nośników energii aby uzyskać oszczędności w kosztach eksploatacyjnych budynków oraz nie zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

Priorytetem było zapewnienie wysokiej jakości i sprawności produkowanych kolektorów słonecznych, które w pierwszych latach funkcjonowania firmy trafiały na wymagające rynki Europy Zachodniej.Wykwalifikowana kadra pracowników oraz doświadczenie pozwala wspierać realizację nietypowych projektów inwestycyjnych oraz uczestniczyć w międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych związanych np. z solarnym chłodzeniem budynków.

Firma Hewalex zajmuje 1 miejsce sprzedaży kolektorów słonecznych na rynku polskim, ich produkty znane są w większości krajów Europy. Firma zajmuje wiodącą pozycje na rynku polskim w zakresie sprzedaży kolektorów słonecznych, komponentów instalacji solarnej i pomp ciepła.

Kolektory słoneczne znane są na ok. 40 rynkach zagranicznych. Posiadają certyfikat Solar Keymark, zarządzane jakością zgodne z ISO 9001. Podczas procesu produkcji używane są innowacyjne technologie takie jak np.: zgrzewanie ultradźwiękowe i spawanie laserowe.

Kolektory słoneczne płaskie mają absorbery z miedzi i aluminium, posiadają układ harfowy albo meandrowy absorbera, szyby są zrobione z wysokiej klasy transmisyjności, izolacja obudowy wykonana z wełny szklanej, są odporne na ekstremalne warunki pracy oraz posiadają 10 letnią gwarancję.

Kolektory słoneczne próżniowe mają zaawansowaną technologię rur Narva, sprawność optyczną na poziomie 85%, można je zamontować pionowo. Tak samo jak w wypadku kolektorów płaskich posiadają odporność na ekstremalne warunki pracy oraz 10 letnią gwarancję.

Panele fotowoltaiczne dostępne są w wersji polikrystalicznej i monokrystalicznej wysokiej klasy, posiadają 25 lat gwarancji na liniową utratę mocy panelu. Instalacje fotowoltaiczne składają się z kompletnych zestawów od 2 do 10 kWp, posiadają wysokiej klasy komponenty oraz mają przedłużone okresy gwarancji.

W ofercie firmy Hewalex znajdują się również pompy ciepła typu powietrze/woda które służą do podgrzania wody użytkowej jak również pompy powietrze/woda do CO, CWU i chłodzenia, w ofercie znajdują się również pompy ciepła do wody basenowej.

 

 


Warning: Parameter 2 to qtranxf_excludeUntranslatedPostComments() expected to be a reference, value given in /home/users/proit-ewa/public_html/superpasywne.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*